Sposób prowadzenia zajęć jest super.

J. angielski, Pilkington

Przydatność szkolenia, jego prowadzenie oraz prowadzący - jak dla mnie - bomba!

Aplikacje NLP w Biznesie, Urząd Miasta

Chce mi się uczyć, chce mi się odrabiać pracę domową, Lektorka ma świetne podejście do uczniów :).

J. angielski , Unilever Polska

Warsztat, który uczy konkretnych zachowań zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Asertywność, TVN

Przeuroczy prowadzący, docierający do słuchaczy w uporządkowany sposób.

Efektywna komunikacja, Nordea

Absolutnie przydatne i owocne spotkanie.

Stres - umysł, TVN

Super trenerzy. Super program. Rewelacja.

Od myślenia do działania, Netia

Lektorka świetnie organizuje czas na zajęciach. Za każdym razem są one b. urozmaicone. Nie ma czasu na nudę :)

J. angielski, Skanska

Warto pod każdym względem. Wnioski do wdrożenia natychmiast.

Komunikacja, TVN

Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkolenia i już nie możemy doczekać się drugiej części:)

Komunikacja i Współpraca, IKEA

Lektor pomaga mi znajdować sposoby na lepszą naukę języka i widać tego efekty, przez co motywuje mnie do nauki.

J. angielski, Skandia

Świetna atmosfera, wiele interesujących tematów otwierających różne drzwi w głowie :-)

Stres - ciało, TVN

Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, że mogę uczęszczać na te zajęcia.

English Work Communication, PricewaterhouseCoopers

Wspaniała atmosfera zajęć.

J. angielski, Allianz

Zajęcia prowadzone profesjonalnie i ciekawie.

Business English, Allianz

Książki i materiały zostały dobrane odpowiednio do naszych potrzeb, zostały uwzględnione nasze uwagi co do tematyki zajęć.

J. angielski, Fuji

Lektorka z "najnudniejszego" tematu potrafi zrobić coś ciekawego, potrafi mnie zaangażować w zajęcia.

J. angielski, Skanska

Zajęcia są bardzo ciekawe, Lektor ma zawsze mnóstwo różnorodnych ciekawych materiałów, zajęcia mijają bardzo szybko.

J. angielski, Skandia

Praktyczne podejście, dodatkowe materiały ułatwiają naukę, bo kojarzą się potem z określonymi sytuacjami,

J. angielski, Philip Morris

Jestem b. zadowolony z zajęć - są urozmaicone, żywe, prowadzone w praktycznym, codziennym języku angielskim.

J. angielski, Raisio

Drugi rok uczęszczam na zajęcia i jestem niezmiennie bardzo zadowolona z wysokiego poziomu i profesjonalizmu prowadzącego.

J. angielski, Jeronimo Martins

Szkolenie dopracowane w szczegółach, precyzyjne, ukierunkowane.

Rozwój zespołu, PTK Centertel

To jedno z najlepszych szkoleń, jakie odbyłem i które w sposób praktyczny będę mógł wykorzystać w życiu.

Praca w zespole, BSH

Szkolenie było niesamowite, zaskakujące, pełne niespodzianek i nieporównywalne do wszystkich wcześniejszych.

Budowanie zespołu, EGB Investments

The lessons are really interesting, the teacher always bring lots of different interesting materials and the classes pass very quickly.

Pricewaterhouse Coopers

Zajęcia prowadzone są zasadą " bawiąc uczyć ", co zdecydowanie angażuje i motywuje do nauki.

J. angielski, Pioneer

Ciekawe, uczące, rozwijające, integrujące.

Budowanie zespołu, Rzeczpospolita

Jestem zachwycony szkoleniem. Czas oszalał i pędził jak wariat. Chciałbym jeszcze z Wami poćwiczyć.

Coaching, Saint Gobain

Fantastyczne. Wiedza ze szkolenia przyda się każdej osobie, na każdym stanowisku, a także w życiu prywatnym, w relacjach z ludźmi.

Komunikacja, TVN

Tematyka zajęć w pełni odpowiada moim potrzebom i oczekiwaniom.

J. angielski, Jeronimo Martins

Twórcze, stymulujące, rozwijające! Dziękuję za profesjonalizm.

Zarządzanie ludźmi, Saint Gobain

I feel really grateful and happy that I can attend these lessons.

English Work Communication, Unilever Polska

Po raz pierwszy uczestniczę w zajęciach, gdzie uczę się dokładnie tego co chcę np. negocjacje itd.

Business English, Pilkington

Zmiana właściciela ACT | 2017-03-02 09:23

Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 1 marca 2017 firma ACT Advanced Corporate Training Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 31 lok. 5, stała się częścią JCL Group, s.r.o. i jej marki James Cook Languages.

pliki/img/ACT-JCL.jpg

Fot. Agnieszka Rembacz, ACT