Super trenerzy. Super program. Rewelacja.

Od myślenia do działania, Netia

Ciekawe, uczące, rozwijające, integrujące.

Budowanie zespołu, Rzeczpospolita

Przeuroczy prowadzący, docierający do słuchaczy w uporządkowany sposób.

Efektywna komunikacja, Nordea

Jestem zachwycony szkoleniem. Czas oszalał i pędził jak wariat. Chciałbym jeszcze z Wami poćwiczyć.

Coaching, Saint Gobain

Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkolenia i już nie możemy doczekać się drugiej części:)

Komunikacja i Współpraca, IKEA

Absolutnie przydatne i owocne spotkanie.

Stres - umysł, TVN

Szkolenie było niesamowite, zaskakujące, pełne niespodzianek i nieporównywalne do wszystkich wcześniejszych.

Budowanie zespołu, EGB Investments

Twórcze, stymulujące, rozwijające! Dziękuję za profesjonalizm.

Zarządzanie ludźmi, Saint Gobain

Świetna atmosfera, wiele interesujących tematów otwierających różne drzwi w głowie :-)

Stres - ciało, TVN

Warto pod każdym względem. Wnioski do wdrożenia natychmiast.

Komunikacja, TVN

Warsztat, który uczy konkretnych zachowań zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Asertywność, TVN

Szkolenie dopracowane w szczegółach, precyzyjne, ukierunkowane.

Rozwój zespołu, PTK Centertel

Fantastyczne. Wiedza ze szkolenia przyda się każdej osobie, na każdym stanowisku, a także w życiu prywatnym, w relacjach z ludźmi.

Komunikacja, TVN

Przydatność szkolenia, jego prowadzenie oraz prowadzący - jak dla mnie - bomba!

Aplikacje NLP w Biznesie, Urząd Miasta

To jedno z najlepszych szkoleń, jakie odbyłem i które w sposób praktyczny będę mógł wykorzystać w życiu.

Praca w zespole, BSH

 

Coachowie

Zbigniew Kieras

Zbigniew Kieras

Master Certified Coach (MCC) - International Coach Federation /ICF (najwyższy stopień akredytacji / kwalifikacji w zawodzie coacha); Professional Coach - Erickson College International; Organization and Relationship System Coach (ICF), ICC, Joseph O'Connor;

Licencjonowany Trener NLP (The Society of NLP, R. Bandler, USA), NLP Master Trainer (The Univeristy of California, Santa Cruz, Robert B. Dilts), certyfikowany członek The European Association for Horse Assisted Education. Absolwent szeregu szkoleń rozwojowych, coachingowych i trenerskich w kraju i za granicą, w tym szkoleń u twórcy metody NLP, Richarda Bandlera.

Współzałożyciel firmy szkoleniowej ACT Advanced Corporate Training i Partner do 28.02.2017r.

Od 20 lat prowadzi coachingi dla wymagających klientów, w tym kadry zarządzającej wiodących firm w Polsce, głównie międzynarodowych. Z sukcesem pracuje z klientami indywidualnymi (executive coaching, business coaching, coaching efektywności osobistej, coaching relacji), jak również z zespołami (Team Coaching).

Skutecznie przeprowadził ponad 3000 godzin coachingu. Pracuje w j. polskim i angielskim.

Klienci cenią go za wielkie doświadczenie i wiedzę, praktyczne podejście i poczucie humoru.

Jest członkiem założycielem Izby Coachingu, członkiem ICF Polska i ICF Global.

Poza pracą, pasjonują go góry (ratownik TOPR) oraz konie.

 

Urszula Sadomska

Urszula Sadomska

Posiada najwyższe kwalifikacje coachingowe: MCC (Master Certified Coach), International Coach Federation. Jest licencjonowanym trenerem NLP.

Wyszkolona m.in. przez: Robert Dilts, Joseph O'Connor, Frank Farrelly, Herman Muller Walbrodt, Christina Hall, Susan Smith, Richard Bolstad, Kristine Alex i innych.

Prowadzi coaching dla biznesu i dla osób prywatnych, jest autorką programów szkoleniowych z  zakresu coachingu, uczy tego zawodu na autorskich kursach (akredytowanych przez ICF) oraz studiach podyplomowych.

Klienci wysoce sobie cenią jej bezpośrednie podejście, pełen ciepła i humoru styl prowadzenia coachingu, a przede wszystkim jego skuteczność. Mówi, że towarzyszy ludziom w rozwoju. Coaching stał się jej życiową pasją a wspieranie innych w rozwoju osobistym, liderów w przywództwie i integralności wewnętrznej - misją życia.

Jest praktykiem, zdobywała cenne doświadczenia pracując kilkanaście lat w korporacjach na stanowisku Dyr. Finansowego i Administracyjnego, wspierając i prowadząc współpracowników ku sukcesom i samorealizacji.

Pracuje w ACT jako coach od 2007 roku prowadząc coaching dla kadry zarządzającej w korporacjach.

 

Włodzimierz Włodarski

Włodzimierz Włodarski

Trener rozwoju osobistego, Trener NLP, Trener The International Association for NLP, Certyfikowany Coach (ICC, J. O'Connor, Lambent do Brasil), wykładowca (dr hab.) Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, samozarządzania, komunikacji, coachingu. Autor licznych publikacji z tych obszarów. Członek Rady Programowej pisma „Coaching Review”.

Absolwent specjalistycznych kursów coachingowych i trenerskich prowadzonych przez wybitnych międzynarodowych specjalistów, takich jak: Joseph O’Connor, Herman Muller-Walbrodt, Robert Dilts, Richard Bolstad.

Związany z ACT od 2003 jako trener biznesu i coach kadry zarządzającej.

Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących psychologii biznesu i zarządzania, komunikacji transformującej, negocjacji partnerskich z zastosowaniem strategii win/win, wykorzystania inteligencji emocjonalnej w biznesie oraz treningach pomagających oddziaływać na ludzi (koncepcja różnorodnego menedżera).

Prowadzi zajęcia z coachingu i sesje coachingowe dla wielu firm i instytucji, jak i wspomaga indywidualne osoby w ich dążeniu do urzeczywistnienia posiadanego potencjału kierowniczego i życiowego.

Prywatnie gra na gitarze i komponuje piosenki, lubi pływać wpław po jeziorach i spędzać wakacje w dzikim miejscu wśród dobrych znajomych.

 

Jakub Rozbicki

Coach ICF (ACC).
Akredytowany coach International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach. Ukończył Nauki Społeczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie na kierunku „Coaching w Biznesie”. Posiada międzynarodową certyfikację International Coaching Certification (ICC), jest  także trenerem biznesu (GT Mentor) oraz doradcą zespołu Action Learning (GT Mentor). Posiada również certyfikat trenera coachingu biznesowego Coaching Clinic Licensing Program (CCLP) akredytowany przez International Coach Federation, uprawniający do prowadzenia modułu szkoleniowego Coaching Clinic. Skończył szkołę terapii krótkoterminowej (CTSR). Jest kierownikiem programowym i wykładowcą studiów podyplomowych z coachingu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Z ACT związany od 2014 roku.

Pracuje z kadrą menedżerską prowadząc procesy business oraz executive coachingu koncentrujące się na przywództwie w biznesie. Jest również life coachem. Ma na swoim koncie pracę w diadach (rzadko prowadzone sesje w parach)  zakończoną spektakularnymi sukcesami. Prowadzi też mentoring dla coachów ubiegających się o akredytację ICF na poziomie ACC. Obecnie specjalizuje się w coachingu sprzedażowym. Pomysłodawca i twórca unikatowego projektu łączącego coaching ze wspinaniem o nazwie „Po Grani Coachingu”, gdzie realizacja wartości obecnych w alpinizmie znajduje bezpośrednie przełożenie na sytuacje biznesowe.

W poprawnym definiowaniu i realizacji celów życiowych i szkoleniowych pomaga mu alpinizm, który uprawia profesjonalnie od 1989 roku. Instruktor taternictwa Polskiego Związku Alpinizmu. Miłośnik tatrzańskich pejzaży, ciszy i górskich sportów.

Gdyby nie był coachem? Grałby na gitarze elektrycznej w znanej i cenionej kapeli rock and rollowej np. TSA. Posiadacz oryginalnego Gibsona Les Paula Standard-made in USA.

 

Martyna Skubacz

Martyna Gralewska

Coach (Absolwentka The Art and Science of Coaching prowadzonym przez Erickson Coaching International), członek ICF Polska. Specjalizuje się w coachingu menedżerskim dla osób, które posiadają techniczne wykształcenie, a praca wymaga od nich zarządzania ludźmi. Klienci cenią sobie jej umiejętność dopasowania i poczucie humoru.

Umiejętności z zakresu komunikacji i pracy z ludźmi posiada po studiach na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, swoją wiedzę z tego zakresu pogłębia na studiach z Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoje umiejętności rozwija nieustannie się szkoląc („Coaching i terapia prowokatywna" F. Farelly, „Podróż bohatera" S. Gilligan, R. Dilts).

Wcześniej Martyna współpracowała z ACT jako specjalista ds. szkoleń biznesowych i była odpowiedzialna za organizację szkoleń z zakresu umiejętności miękkich, przygotowanie programów szkoleń i ich współprowadzenie oraz kontakty z Klientami.

 

 

Fot. Agnieszka Rembacz, ACT

Facebook