Jestem zachwycony szkoleniem. Czas oszalał i pędził jak wariat. Chciałbym jeszcze z Wami poćwiczyć.

Coaching, Saint Gobain

Świetna atmosfera, wiele interesujących tematów otwierających różne drzwi w głowie :-)

Stres - ciało, TVN

Szkolenie dopracowane w szczegółach, precyzyjne, ukierunkowane.

Rozwój zespołu, PTK Centertel

Warto pod każdym względem. Wnioski do wdrożenia natychmiast.

Komunikacja, TVN

To jedno z najlepszych szkoleń, jakie odbyłem i które w sposób praktyczny będę mógł wykorzystać w życiu.

Praca w zespole, BSH

Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkolenia i już nie możemy doczekać się drugiej części:)

Komunikacja i Współpraca, IKEA

Super trenerzy. Super program. Rewelacja.

Od myślenia do działania, Netia

Twórcze, stymulujące, rozwijające! Dziękuję za profesjonalizm.

Zarządzanie ludźmi, Saint Gobain

Ciekawe, uczące, rozwijające, integrujące.

Budowanie zespołu, Rzeczpospolita

Absolutnie przydatne i owocne spotkanie.

Stres - umysł, TVN

Warsztat, który uczy konkretnych zachowań zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Asertywność, TVN

Przydatność szkolenia, jego prowadzenie oraz prowadzący - jak dla mnie - bomba!

Aplikacje NLP w Biznesie, Urząd Miasta

Przeuroczy prowadzący, docierający do słuchaczy w uporządkowany sposób.

Efektywna komunikacja, Nordea

Fantastyczne. Wiedza ze szkolenia przyda się każdej osobie, na każdym stanowisku, a także w życiu prywatnym, w relacjach z ludźmi.

Komunikacja, TVN

Szkolenie było niesamowite, zaskakujące, pełne niespodzianek i nieporównywalne do wszystkich wcześniejszych.

Budowanie zespołu, EGB Investments

 

Wybrane wypowiedzi uczestników

Fantastyczne. Wiedza ze szkolenia przyda się każdej osobie, na każdym stanowisku, a także w życiu prywatnym, w relacjach z ludźmi.
TVN, Komunikacja  

Super trenerzy. Super program. Rewelacja.
Netia, Od myślenia do działania  

To było jedno z najlepszych szkoleń, jakie odbyłem i które w sposób praktyczny będę mógł wykorzystać w życiu.
BSH, Praca w zespole  

Bardzo dobrzy Trenerzy. Jestem pod wrażeniem.
Saint Gobain, Coaching 

Szkolenie zostało zaplanowane i poprowadzone bardzo profesjonalnie, a co ważniejsze zostało w trakcie jego trwania ściśle dopasowane do potrzeb i możliwości uczestników, dzięki czemu uzyskaliśmy silny i długotrwały efekt.
Geberit, Komunikacja służąca wygranej 

Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkolenia i już nie możemy doczekać się drugiej części:)
IKEA, Skuteczna komunikacja

Przeuroczy prowadzący, docierający do słuchaczy w uporządkowany sposób.
Nordea, Efektywna komunikacja

Dzięki profesjonalizmowi zespołu trenerskiego i dużej elastyczności w trakcie zajęć mogliśmy doświadczyć nie tylko ciekawych doznań i refleksji nad własnym zachowaniem, ale przede wszystkim była to wspaniała zabawa, za co serdecznie dziękujemy.
Schenck Polska, Wspólna wygrana

Ciekawe, uczące, rozwijające, integrujące.
Rzeczpospolita, Budowanie zespołu

W stylu prowadzenia szkolenia szczególnie podobała mi się komunikatywność prowadzącego szkolenie, poruszanie problemów nurtujących uczestników, podawanie obrazowych przykładów, praktyczne scenki, ćwiczenia, które utrwalały teorię.
Polifarb, Trening menedżerski 

Dziękuję za zmianę, która dzięki Wam mam nadzieję, że zaistnieje w moim podejściu do pracy.
Saint Gobain, Zarządzanie ludźmi 

Szkolenie dopracowane w szczegółach, precyzyjne, ukierunkowane.
PTK Centertel, Rozwój zespołu

Rozpoznanie naszych potrzeb i wyczucie nastrojów świadczą o dużym profesjonalizmie, ale i życzliwości ACT. Kreatywność i poczucie humoru oraz możliwości przeprowadzenia szkolenia z wielu dyscyplin i w kilku językach gwarantują powodzenie.
Apsys Polska, Seminarium i warsztaty

Pracownicy firmy ACT udowodnili, iż można wykonywać swoją pracę z dużym poczuciem odpowiedzialności i zaangażowania oraz dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Trenerzy oprócz potrzeb trafnie oceniali również możliwości uczestników i dlatego efekt szkoleń był wysoce zadowalający.
EC Harris, Budowanie zespołu

Brałem udział w różnych szkoleniach. Tym jestem zachwycony. Czas oszalał i pędził jak wariat. Chciałbym jeszcze z Wami poćwiczyć.
Saint Gobain, Coaching 

Przydatność szkolenia, jego prowadzenie oraz prowadzący – jak dla mnie bomba!
Szkolenie przydatne nie tylko dla zespołów roboczych zmagających się z trudnościami komunikacji wewnętrznej w organizacjach, w których pracują, ale również dla tych wszystkich, którzy „walczą” z trudnymi klientami, współpracownikami, toksycznymi kolegami, oraz szukają porozumienia i harmonii w relacjach. Szkolenie warte polecenia!
Urząd Miasta, Aplikacje NLP w Biznesie

 

Opinie przedstawicieli firm

O wysokiej ocenie jakości Państwa pracy świadczą raporty uczestników po szkoleniu. W ich opinii, prowadzący szkolenie trenerzy wykazali się profesjonalizmem, niezwykłą umiejętnością nawiązywania bliskiego kontaktu z grupą oraz tworzenia ciepłej, przyjaznej atmosfery.
Małgorzata Ząbczyńska, Zespół Kadr i Szkolenia, PZU

Pracownicy firmy wykazują wielką dbałość o sposób przygotowania i realizacji programu szkoleń, które spotkały się z zadowoleniem i satysfakcją uczestników. Poznane narzędzia są niezwykle przydatne przy zarządzaniu projektami, wprowadzaniu zmian, a przede wszystkim w codziennej pracy...
Krystyna Kasprzak, Prezes Finansowy, CEMET S.A.

Wysoko oceniając współpracę z Państwem z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę ACT jako profesjonalną, tworzącą doskonały klimat podczas obustronnych kontaktów, potrafiącą zapewnić skuteczne wykorzystanie najnowszych metod szkoleniowych w procesie podnoszenia kwalifikacji i rozwoju pracowników.
Robert Myszkowski, Z-ca Dyrektora Departament Rozwoju Kadr, BPH PBK S.A.

Po raz kolejny udowodnili Państwo, że stereotyp nudnych zajęć teoretycznych nie dotyczy firmy ACT.
Anna Dąbrowska-Makara, HR Manager, Geberit

Szkolenia były poprowadzone bardzo interesująco, programy dostosowane do naszych potrzeb i możliwości uczestników. (...) Trenerzy ACT dali się poznać jako świetni specjaliści. Doskonale znali zagadnienia, będące tematem szkolenia, szybko nawiązywali kontakt z grupą. Uczestnicy ocenili szkolenia wysoko. 
Elżbieta Grochal, Kierownik Pionu Personalnego, BSH

Cudownie było kolejny raz słuchać magicznych opowieści i tych zwyczajowych życiowych mądrości. Zajęcia były świetnie zorganizowane, warsztaty - ćwiczenia grupowe, w które wpleciona była teoria a wszystko to w przyjaznej, dającej poczucie bezpieczeństwa atmosferze. (...) Pan Zbigniew „zaczarował nas”. Jego wielka wiedza i umiejętności trenera sprawiły, że zobaczyliśmy się w zupełnie innym świetle.
Anna Grabowska, HR Manager, Bel Polska


Szkolenia firmy ACT miały doskonale wyważoną dynamikę, angażowały i bawiły, jednocześnie dając uporządkowaną „porcję” praktycznych i możliwych do wykorzystania „od zaraz” umiejętności, wiedzy i przemyśleń. (...) To dobrze utrafione wyważenie, jak też brak „nadętości biznesowej” zdecydowanie wyróżniają szkolenia firmy ACT na tle innych szkoleń.
Piotr Godlewski , Dyrektor Działu OP INF Siemens IT Solutions and Services ,SiemensProwadzący oprócz tego, że profesjonalni, to zaangażowani, optymistyczni i reagujący na to, co dzieje się w grupie. Nie można się było nudzić. (...) Merytorycznie szkolenie było bardzo dobrze przygotowane i uwzględniało potrzeby naszej grupy
(...) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkolenia i z czystym sercem rekomendujemy innym.
Anna Pawlak, Dyrektor Administracji, Novartis Poland


Na uwagę zasługuje również fakt, iż trenerzy bardzo szybko dokonali trafnej diagnozy mocnych i słabych stron naszego zespołu i na tej podstawie wskazali nam kierunki rozwoju.
Grzegorz Dudziak, Członek Zarządu , DonaldsonUdział naszych pracowników w przeprowadzonych szkoleniach zaowocował wymiernymi efektami, spójnymi z celami stawianymi szkoleniom. Wszystkie usługi dostarczone nam przez firmę ACT w ramach doskonalenia pracowników zostały wykonane z najwyższą starannością.
Joanna Czynsz-Piechowiak, Dyrektor Personalny Polska, Saint-Gobain


ACT oferuje kompleksowość, jakość i bezpośredni związek prowadzonych podczas szkolenia projektów z codziennymi zadaniami w pracy. Zadania i projekty są tak zaplanowane , aby dotykały problemów z którymi boryka się zespół na co dzień.
Paweł Jurczak, Dyrektor ds. Rozwoju Agencji, Prumerica


Szkolenie, która nam przygotowaliście było niesamowite, zaskakujące, pełne niespodzianek i nieporównywalne do wszystkich wcześniejszych.
Krzysztof Matela, Prezes Zarządu, EGB Investments


Pracownicy firmy ACT udowodnili, iż można wykonywać swoją pracę z dużym poczuciem odpowiedzialności i zaangażowania oraz dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. (...) Współpraca z ACT daje gwarancję pełnej satysfakcji oraz wymiernych efektów przeprowadzonego przez firmę szkolenia. 
Renata Ostrowska, Kierownik ds. Kadr i Administracji, EC Harris

Doświadczenie, wysoka kultura osobista, profesjonalna wiedza i właściwe techniki szkoleniowe połączone z umiejętnością aktywizowania uczestników oraz duże zaangażowanie trenera w konsekwencji przyczyniły się do skutecznego przełamywania indywidualnych i grupowych barier, co w rezultacie było odpowiedzią na indywidualne potrzeby osób szkolonych oraz biznesowej potrzeby naszej organizacji.
Aneta Pokorska, Dyrektor ds. Personalnych, TRI Poland

Fot. Agnieszka Rembacz, ACT

Facebook